ETQ-P3M220HFN
ETQ-P3M220HFN Panasonic Electronic Components
AGL0000C67.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 22UH 2.5A 158.4MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.256" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 158.4mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 2.5A 158.4MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.256" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 158.4mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P3M220HFN ETQ-P3M220HFN Виробник : Panasonic Electronic Components AGL0000C67.pdf Description: FIXED IND 22UH 2.5A 158.4MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ETQ-P3M220HFN ETQ-P3M220HFN Виробник : Panasonic AGL0000C67.pdf Power Inductors - SMD 22uH 20% 144mOhm HF PWR Choke AEC-Q200