Продукція > PANASONIC > ETQP3MR33KVP
ETQP3MR33KVP
ETQP3MR33KVP PANASONIC
2820815.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ETQP3MR33KVP - Leistungsinduktivität (SMD), 330 nH, 10.6 A, Geschirmt, 21.8 A, PCC-M0530M-LP Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 3mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 330nH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.00534ohm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 10.6A
Sättigungsstrom (Isat): 21.8A
Produktlänge: 5.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PCC-M0530M-LP Series
productTraceability: No
Produktbreite: 5mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2829 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ETQP3MR33KVP - Leistungsinduktivität (SMD), 330 nH, 10.6 A, Geschirmt, 21.8 A, PCC-M0530M-LP Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 3mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 330nH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.00534ohm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 10.6A, Sättigungsstrom (Isat): 21.8A, Produktlänge: 5.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PCC-M0530M-LP Series, productTraceability: No, Produktbreite: 5mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P3MR33KVP ETQ-P3MR33KVP Виробник : Panasonic Electronic Components AGL0000C63.pdf Description: FIXED IND 330NH 12.7A 5.3MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 5.3mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 21.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 12.7 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
ETQ-P3MR33KVP ETQ-P3MR33KVP Виробник : Panasonic AGL0000C63.pdf Power Inductors - SMD 0.33uH 20% 10.6A AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 12.7 A