ETQ-P3W4R7WFN
ETQ-P3W4R7WFN Panasonic Electronic Components
PCC-M0630W_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 4.7UH 5.7A 40.3MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 40.3mOhm Max
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.7 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 5.7A 40.3MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 40.3mOhm Max, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 5.7 A.
Інші пропозиції ETQ-P3W4R7WFN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P3W4R7WFN ETQ-P3W4R7WFN Виробник : Panasonic Electronic Components PCC-M0630W_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 5.7A 40.3MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 5.7 A