Продукція > PANASONIC > ETQ-P4M100YFP
ETQ-P4M100YFP
ETQ-P4M100YFP Panasonic
AGL0000C59.pdf
Виробник: Panasonic
Power Inductors - SMD 10.0uH 20% 95.0mOhm 3.0A AEC-Q200
на замовлення 1622 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR FIXED 10UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Material - Core: Metal Composite, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Інші пропозиції ETQ-P4M100YFP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P4M100YFP ETQ-P4M100YFP Виробник : Panasonic Electronic Components AGL0000C59.pdf Description: INDUCTOR FIXED 10UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Material - Core: Metal Composite
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A