Продукція > PANASONIC > ETQ-P4M1R5KFM
ETQ-P4M1R5KFM
ETQ-P4M1R5KFM Panasonic
Виробник: Panasonic
Power Inductors - SMD 1.5uH 20% 8.1mOhm 12.6A AEC-Q200
на замовлення 1997 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук