Продукція > PANASONIC > ETQ-P4MR47KFM
ETQ-P4MR47KFM
ETQ-P4MR47KFM Panasonic
Panasonic_05-30-2025_Inductor LE Type.pdf
Виробник: Panasonic
Power Inductors - SMD 0.47uH 20% 3.3mOhms 19.8A AEC-Q200
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR FIXED 0.47UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 3.63mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 29.8A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 19.8 A.
Інші пропозиції ETQ-P4MR47KFM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P4MR47KFM ETQ-P4MR47KFM Виробник : Panasonic Electronic Components 1409 Description: INDUCTOR FIXED 0.47UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 3.63mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 29.8A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 19.8 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 19.8 A