Продукція > PANASONIC > ETQ-P5M3R3YFK
ETQ-P5M3R3YFK
ETQ-P5M3R3YFK Panasonic
AGL0000C59-1154822.pdf
Виробник: Panasonic
Power Inductors - SMD 3.3uH 20% 9.5mOhm AEC-Q200
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 12.5A 10.45 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.335" L x 0.315" W (8.50mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 10.45mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 17.9A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 12.5 A.
Інші пропозиції ETQ-P5M3R3YFK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P5M3R3YFK ETQ-P5M3R3YFK Виробник : Panasonic Electronic Components AGL0000C59.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 12.5A 10.45 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.335" L x 0.315" W (8.50mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 10.45mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 17.9A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 12.5 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 12.5 A