ETQ-P5M470YSC
ETQ-P5M470YSC Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED INDUCTOR 44UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 112.2mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Inductance: 44 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED INDUCTOR 44UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 112.2mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Inductance: 44 µH, Current Rating (Amps): 4.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P5M470YSC ETQ-P5M470YSC Виробник : Panasonic Panasonic_6-17-2024_Inductor Hi Vib Acceleration Resistant (ETQ-P5M Series) 060724.pdf Power Inductors - SMD 44uH 20% 102mOhm 4.1A AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ETQ-P5M470YSC ETQ-P5M470YSC Виробник : Panasonic Electronic Components 1353 Description: FIXED INDUCTOR 44UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 44 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A