ETQ-P6M2R5YSC
ETQ-P6M2R5YSC Panasonic Electronic Components
AGL0000C70.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.5UH 19.7A 4.93 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 4.93mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 23.7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 16.4 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.5UH 19.7A 4.93 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 4.93mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 23.7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Inductance: 2.5 µH, Current Rating (Amps): 16.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P6M2R5YSC ETQ-P6M2R5YSC Виробник : Panasonic Electronic Components AGL0000C70.pdf Description: FIXED IND 2.5UH 19.7A 4.93 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 16.4 A
на замовлення 810 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ETQ-P6M2R5YSC ETQ-P6M2R5YSC Виробник : Panasonic Panasonic_04_27_2024_Inductor__ETQ_P6M2R5YSC_-3451576.pdf Power Inductors - SMD 2.5uH 20% 4.49mOhm 19.7A AEC-Q200