Продукція > ETQ > ETQPAF2R7HFA
ETQPAF2R7HFA
Виробник:
на замовлення 250 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ETQPAF2R7HFA
Description: FIXED IND 2.7UH 17.5A 1.56 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.677" L x 0.661" W (17.20mm x 16.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 1.56mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 15.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 17.5 A.
Інші пропозиції ETQPAF2R7HFA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-PAF2R7HFA ETQ-PAF2R7HFA Виробник : Panasonic Electronic Components PCC-F179F%20%28S1%29.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 17.5A 1.56 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.677" L x 0.661" W (17.20mm x 16.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 1.56mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 15.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 17.5 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 17.5 A