Продукція > PANASONIC > ETQP4M1R0KVC
ETQP4M1R0KVC
ETQP4M1R0KVC PANASONIC
2820815.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - ETQP4M1R0KVC - Leistungsinduktivität (SMD), 1 µH, 19.6 A, 34.6 A, PCC-M1040M-LP Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 4mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1µH
Bauart der Induktivität: -
Induktivitätstoleranz: ± 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.00286ohm
Bauform - Leistungsinduktivität: 10.7mm x 10mm x 4mm
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 19.6A
Sättigungsstrom (Isat): 34.6A
Produktlänge: 10.7mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PCC-M1040M-LP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 10mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 385 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - ETQP4M1R0KVC - Leistungsinduktivität (SMD), 1 µH, 19.6 A, 34.6 A, PCC-M1040M-LP Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 4mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1µH, Bauart der Induktivität: -, Induktivitätstoleranz: ± 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.00286ohm, Bauform - Leistungsinduktivität: 10.7mm x 10mm x 4mm, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 19.6A, Sättigungsstrom (Isat): 34.6A, Produktlänge: 10.7mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PCC-M1040M-LP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 10mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P4M1R0KVC ETQ-P4M1R0KVC Виробник : Panasonic AGL0000C63-1283966.pdf Fixed Inductors PCC Lo Pro 1uH 10.7x10x4mm,AEC-Q200
на замовлення 4216 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ETQ-P4M1R0KVC ETQ-P4M1R0KVC Виробник : Panasonic Industry AGL0000C63.pdf Description: FIXED IND 1UH 23.9A 2.86 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 2.86mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 34.6A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 23.9 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 23.9 A