Продукція > PANASONIC > ETQP5M1R5YFC
ETQP5M1R5YFC
ETQP5M1R5YFC PANASONIC
AGL0000C59.pdf
Виробник: PANASONIC
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 35.1A; R: 3.8mΩ; ±20%; ETQP5M; -40÷150°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.5µH
Operating current: 35.1A
Resistance: 3.8mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 10.7x10x5.4mm
Operating temperature: -40...150°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: ETQP5M
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 21.4A 4.2 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 4.2mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 35.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 21.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETQ-P5M1R5YFC ETQ-P5M1R5YFC Виробник : Panasonic Industry AGL0000C59.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 21.4A 4.2 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.421" L x 0.394" W (10.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 4.2mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 35.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 21.4 A
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ETQ-P5M1R5YFC ETQ-P5M1R5YFC Виробник : Panasonic AGL0000C59-1154822.pdf Power Inductors - SMD PCC 1.5uH AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 21.4 A