ETSB25E004800E
ETSB25E004800E Hosonic Electronic Co., Ltd
ETSB%20Series.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 1612 25MHZ,8P
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 25 MHz
на замовлення 1533 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL 1612 25MHZ,8P, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 25 MHz.
Інші пропозиції ETSB25E004800E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETSB25E004800E ETSB25E004800E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd ETSB%20Series.pdf Description: XTAL 1612 25MHZ,8P
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 25 MHz