ETSB26E000102E
ETSB26E000102E Hosonic Electronic Co., Ltd
product_2022122917440802.pdf
Виробник: Hosonic Electronic Co., Ltd
Description: XTAL 1612 26MHZ 10PPM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±6ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 26 MHz
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: XTAL 1612 26MHZ 10PPM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±6ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 26 MHz.
Інші пропозиції ETSB26E000102E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ETSB26E000102E ETSB26E000102E Виробник : Hosonic Electronic Co., Ltd product_2022122917440802.pdf Description: XTAL 1612 26MHZ 10PPM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±6ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 26 MHz