Продукція > EZURIO > EUB5850A3S-10MHF1
EUB5850A3S-10MHF1
EUB5850A3S-10MHF1 Ezurio
datasheet-nanouwb
Виробник: Ezurio
Description: ANT, NANOUWB, 5850MHZ-8250MHZ, 1
Features: Cable - 100mm
Packaging: Canister
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 5.85GHz ~ 8.25GHz
Applications: UWB
Gain: 3.9dBi
Termination: MHF1 (U.FL), MHF4L
Number of Bands: 1
VSWR: 2.5
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.066" (1.67mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 7.05GHz
RF Family/Standard: Cellular
на замовлення 398 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT, NANOUWB, 5850MHZ-8250MHZ, 1, Features: Cable - 100mm, Packaging: Canister, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 5.85GHz ~ 8.25GHz, Applications: UWB, Gain: 3.9dBi, Termination: MHF1 (U.FL), MHF4L, Number of Bands: 1, VSWR: 2.5, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.066" (1.67mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 7.05GHz, RF Family/Standard: Cellular.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EUB5850A3S-10MHF1 EUB5850A3S-10MHF1 Виробник : Ezurio datasheet-nanouwb Antennas ANT, NanoUWB, 5850MHz-8250MHz, 100mm cable, MHF1