Продукція > CHINSAN (ELITE) > EV1C221MP26311EU
EV1C221MP26311EU
EV1C221MP26311EU Chinsan (Elite)
EV%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 130 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 700 mA @ 100 kHz
на замовлення 1853 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 130 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 280 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 700 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV1C221MP26311EU EV1C221MP26311EU Виробник : Chinsan (Elite) EV%20Series.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 130 mOhms