Продукція > SCHAFFNER > EV20-0.5-02-18M
EV20-0.5-02-18M
EV20-0.5-02-18M Schaffner
Schaffner_datasheet_EV_EH_series-3001053.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 18mH 0.5A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 18MH 500MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.827" L x 0.630" W (21.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.024" (26.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 725mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 18 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV20-0.5-02-18M EV20-0.5-02-18M Виробник : Schaffner 1680824615261.pdf Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 0.725Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
tariffCode: 85480090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 68 шт:
Мінімальне замовлення: 60
товару немає в наявності
товару немає в наявності
EV20-0.5-02-18M EV20-0.5-02-18M Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf Description: CMC 18MH 500MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.827" L x 0.630" W (21.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.024" (26.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 725mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 18 mH @ 400 Hz