EV20-0.8-02-5M6
EV20-0.8-02-5M6 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 5.6MH 800MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.827" L x 0.630" W (21.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.024" (26.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 245mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 5.6 mH @ 400 Hz
на замовлення 400 шт:
Написати відгук
Description: CMC 5.6MH 800MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.827" L x 0.630" W (21.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.024" (26.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 245mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 5.6 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV20-0.8-02-5M6 EV20-0.8-02-5M6 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_EV_EH_series-3001053.pdf Common Mode Chokes / Filters 5.6mH 0.8A-VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN