EV20-1.2-02-3M3
EV20-1.2-02-3M3 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 3.3MH 1.2A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.827" L x 0.630" W (21.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.024" (26.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 127mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 400 Hz
на замовлення 147 шт:
Написати відгук
Description: CMC 3.3MH 1.2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.827" L x 0.630" W (21.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.024" (26.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 127mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV20-1.2-02-3M3 EV20-1.2-02-3M3 Виробник : Schaffner EV_EH%20series-795321.pdf Common Mode Chokes / Filters 3.3mH 1.2A -VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN