EV2018-ZD-33-00A
EV2018-ZD-33-00A Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Management IC Development Tools Evaluation Board for MP2018
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 84733020
Prozessorkern: MP2018GZD-33
Kit-Anwendungsbereich: Power-Management - Spannungsregler
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Prozessorhersteller: Monolithische Stromversorgungssysteme
Lieferumfang des Kits: Evaluationsboard MP2018GZD-33
euEccn: NLR
Unterart Anwendung: Linearregler
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 4.3V ~ 16V
Current - Output: 500mA