Продукція > SCHAFFNER > EV24-1.0-02-10M
EV24-1.0-02-10M
EV24-1.0-02-10M Schaffner
1680824615261.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1A 0.244Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 103
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 10MH 1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.185" (30.10mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 244mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV24-1.0-02-10M EV24-1.0-02-10M Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_EV_EH_series-3001053.pdf Common Mode Chokes / Filters 10mH 1A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
на замовлення 693 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
EV24-1.0-02-10M EV24-1.0-02-10M Виробник : Schaffner 1680824615261.pdf Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1A 0.244Ohm DCR Thru-Hole
Мінімальне замовлення: 5
EV24-1.0-02-10M EV24-1.0-02-10M Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf Description: CMC 10MH 1A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.185" (30.10mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 244mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 400 Hz
на замовлення 649 шт:
Мінімальне замовлення: 2