EV28-1.5-02-20M
EV28-1.5-02-20M Schaffner EMC Inc.
EV-EH-series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 20MH 1.5A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.406" (35.70mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 282mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 20 mH @ 400 Hz
на замовлення 3663 шт:
Написати відгук
Description: CMC 20MH 1.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.406" (35.70mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 282mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 20 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV28-1.5-02-20M EV28-1.5-02-20M Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_EV_EH_series-3001053.pdf Common Mode Chokes / Filters 20mH 1.5A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN