EV28-1.5-02-27M-X
EV28-1.5-02-27M-X Schaffner EMC Inc.
EV28-1.5-02-27M-X.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 27MH 1.5A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.406" (35.70mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 287mOhm
Inductance @ Frequency: 27 mH @ 10 kHz
на замовлення 400 шт:
Написати відгук
Description: CMC 27MH 1.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.406" (35.70mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 287mOhm, Inductance @ Frequency: 27 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV28-1.5-02-27M-X EV28-1.5-02-27M-X Виробник : Schaffner ev-eh-series-1036120.pdf Common Mode Chokes / Filters 27mH 1.5A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN