Продукція > SCHAFFNER > EV28-4.0-02-2M3
EV28-4.0-02-2M3
EV28-4.0-02-2M3 Schaffner
1680824615261.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes Dual 2300uH 10kHz 4A 0.04Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 159
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.3MH 4A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.406" (35.70mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.3 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV28-4.0-02-2M3 EV28-4.0-02-2M3 Виробник : Schaffner 1680824615261.pdf Common Mode Chokes Dual 2300uH 10kHz 4A 0.04Ohm DCR Thru-Hole
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 300
EV28-4.0-02-2M3 EV28-4.0-02-2M3 Виробник : Schaffner EV_EH_series-3001053.pdf Common Mode Chokes / Filters 2.3mH 4A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
на замовлення 33 шт:
на замовлення 250 шт:
Мінімальне замовлення: 28
EV28-4.0-02-2M3 EV28-4.0-02-2M3 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf Description: CMC 2.3MH 4A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.406" (35.70mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.3 mH @ 10 kHz