EV28-5.0-02-1M1
EV28-5.0-02-1M1 Schaffner EMC Inc.
EV-EH-series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 1.1MH 5A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.406" (35.70mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 27mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.1 mH @ 400 Hz
на замовлення 498 шт:
Написати відгук
Description: CMC 1.1MH 5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.406" (35.70mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 27mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.1 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV28-5.0-02-1M1 EV28-5.0-02-1M1 Виробник : Schaffner 1680824615261.pdf Common Mode Chokes Dual 1100uH 10kHz 5A 0.027Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
товару немає в наявності
EV28-5.0-02-1M1 Виробник : Schaffner EV_EH%20series-795321.pdf Common Mode Chokes / Filters 1.1mH 5A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN