Продукція > SCHAFFNER > EV35-1.0-02-90M
EV35-1.0-02-90M
EV35-1.0-02-90M Schaffner
Schaffner_datasheet_EV_EH_series-3001053.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 90mH 1A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 90MH 1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.417" L x 0.965" W (36.00mm x 24.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.681" (42.70mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 628mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 90 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV35-1.0-02-90M EV35-1.0-02-90M Виробник : Schaffner 1680824615261.pdf Common Mode Chokes Dual 90000uH 10kHz 1A 0.628Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 136 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
на замовлення 136 шт:
Мінімальне замовлення: 2
EV35-1.0-02-90M EV35-1.0-02-90M Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf Description: CMC 90MH 1A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.417" L x 0.965" W (36.00mm x 24.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.681" (42.70mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 628mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 90 mH @ 400 Hz