EV35-3.0-02-10M
EV35-3.0-02-10M Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 10MH 3A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.417" L x 0.965" W (36.00mm x 24.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.681" (42.70mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 72mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 400 Hz
на замовлення 296 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 10MH 3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.417" L x 0.965" W (36.00mm x 24.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.681" (42.70mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 72mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV35-3.0-02-10M EV35-3.0-02-10M Виробник : Schaffner EV_EH%20series-795321.pdf Common Mode Chokes / Filters 10mH 3A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN