EV600HSANM
EV600HSANM TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
product-5-1618387-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CONTACTOR, SPST-NO 24V COIL
Features: Sealed - Hermetically
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: Screw Terminal, Wire Leads
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 600 A
Switching Voltage: 900VDC - Max
Must Release Voltage: 10 VDC
Must Operate Voltage: 16 VDC
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACTOR, SPST-NO 24V COIL, Features: Sealed - Hermetically, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: Screw Terminal, Wire Leads, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 600 A, Switching Voltage: 900VDC - Max, Must Release Voltage: 10 VDC, Must Operate Voltage: 16 VDC, Part Status: Active.
Інші пропозиції EV600HSANM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV600HSANM EV600HSANM Виробник : TE Connectivity / Kilovac product-5-1618387-7.datasheet.pdf Contactors - Electromechanical SPST-NO 24V COIL CONTACTOR