Продукція > MURATA ELECTRONICS > EVA86Q7UTF332KB01K
EVA86Q7UTF332KB01K
EVA86Q7UTF332KB01K Murata Electronics
EVA86_INSIDE_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CERAMIC SAFETY 3300PF 305VAC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 305VAC
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.165" (4.20mm)
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CERAMIC SAFETY 3300PF 305VAC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Voltage - Rated: 305VAC, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.165" (4.20mm), Capacitance: 3300 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVA86Q7UTF332KB01K EVA86Q7UTF332KB01K Виробник : Murata Electronics EVA86_INSIDE_E.pdf Safety Capacitors U2J 305VAC 3300pF 10% Inside AEC-Q200
Кількість Ціна
EVA86Q7UTF332KB01K EVA86Q7UTF332KB01K Виробник : Murata Electronics EVA86_INSIDE_E.pdf Description: CAP CERAMIC SAFETY 3300PF 305VAC
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Voltage - Rated: 305VAC
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: U2J
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 3300 pF