Продукція > MURATA ELECTRONICS > EVA86Q7UTF471KA01K
EVA86Q7UTF471KA01K
EVA86Q7UTF471KA01K Murata Electronics
EVA86_OUTSIDE_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CERAMIC SAFETY 470PF 305VAC
Tolerance: ±10%
Lead Style: Gull Wing
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 305VAC
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: U2J
Size / Dimension: 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 470 pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CERAMIC SAFETY 470PF 305VAC, Tolerance: ±10%, Lead Style: Gull Wing, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 305VAC, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: U2J, Size / Dimension: 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVA86Q7UTF471KA01K EVA86Q7UTF471KA01K Виробник : Murata Electronics EVA86_OUTSIDE_E.pdf Description: CAP CERAMIC SAFETY 470PF 305VAC
Tolerance: ±10%
Lead Style: Gull Wing
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 305VAC
Temperature Coefficient: U2J
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 470 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EVA86Q7UTF471KA01K EVA86Q7UTF471KA01K Виробник : Murata Electronics EVA86_OUTSIDE_E.pdf Safety Capacitors U2J 305VAC 470pF 10% Outside AEC-Q200