Продукція > ACEINNA > EVB MCA1101-20-3
EVB MCA1101-20-3
EVB MCA1101-20-3 ACEINNA
User_manual_of_Evaluation_Kit.pdf
Виробник: ACEINNA
Current Sensor Development Tools Evaluation board with MCA1101-20-3 installed for testing
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR MCA1101-20-3, Packaging: Box, Interface: Analog, Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: MCA1101-20-3, Supplied Contents: Board(s), Sensing Range: ±20A, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVBMCA1101-20-3 EVBMCA1101-20-3 Виробник : Aceinna Electric Inc. 6020-1104-01_B%20Datasheet%2C%20Current%20Sensor%20Fix%20Gain%203.3V_20190627.pdf Description: EVAL BOARD FOR MCA1101-20-3
Packaging: Box
Interface: Analog
Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: MCA1101-20-3
Supplied Contents: Board(s)
Sensing Range: ±20A