EVCS1802-S-20-00A
EVCS1802-S-20-00A Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Current Sensor Development Tools Evaluation board for MCS1802-20
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Sensitivity: 66mV/A
Interface: Analog
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: MCS1802
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: ±20A