EVCS1803-S-20-00A
EVCS1803-S-20-00A Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Current Sensor Development Tools Evaluation board for MCS1803-20
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Sensitivity: 100mV/A
Interface: Analog
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: MCS1803
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: ±20A