Продукція > MATRIX ORBITAL > EVE2-29A-BLM-TPN
EVE2-29A-BLM-TPN
EVE2-29A-BLM-TPN Matrix Orbital
get&did=1363
Виробник: Matrix Orbital
Description: LCD DISPLAY TFT 2.9" 320X102
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Interface: SPI
Viewing Area: 72.10mm W x 26.10mm H
Dot Pixels: 320 x 102
Diagonal Screen Size: 2.9" (73.66mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD DISPLAY TFT 2.9" 320X102, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Interface: SPI, Viewing Area: 72.10mm W x 26.10mm H, Dot Pixels: 320 x 102, Diagonal Screen Size: 2.9" (73.66mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVE2-29A-BLM-TPN EVE2-29A-BLM-TPN Виробник : MatrixOrbital Inc. eve2modulemanualrev1.1.pdf.pdf 2.9in TFT 320x102Pixels SPI 400cd/m2 -20°C to 70°C
товару немає в наявності
EVE2-29A-BLM-TPN EVE2-29A-BLM-TPN Виробник : Matrix Orbital EVE_2_Module_Manual_Rev_1_4-3392605.pdf TFT Displays & Accessories 2.9 in TFT LCD 320x102 400 Nits