EVE2-35A-BLM-TPN
EVE2-35A-BLM-TPN MatrixOrbital Inc.
eve2modulemanualrev1.1.pdf.pdf
Виробник: MatrixOrbital Inc.
3.5in TFT QVGA 320x240Pixels SPI 550cd/m2 -20°C to 70°C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Interface: SPI, Viewing Area: 73.10mm W x 55.50mm H, Dot Pixels: 320 x 240, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVE2-35A-BLM-TPN EVE2-35A-BLM-TPN Виробник : Matrix Orbital get&did=1363 Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Interface: SPI
Viewing Area: 73.10mm W x 55.50mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
EVE2-35A-BLM-TPN EVE2-35A-BLM-TPN Виробник : MatrixOrbital Inc. eve2modulemanualrev1.1.pdf.pdf 3.5in TFT QVGA 320x240Pixels SPI 550cd/m2 -20°C to 70°C
на замовлення 2 шт:
EVE2-35A-BLM-TPN EVE2-35A-BLM-TPN Виробник : Matrix Orbital matrixorbital_10312017_EVE 2 Module Manual Rev 1.2-1219060.pdf TFT Displays & Accessories 3.5 in TFT LCD 320x240 550 Nits