EVE2-35A-BLM-TPR
EVE2-35A-BLM-TPR MatrixOrbital Inc.
eve2modulemanualrev1.1.pdf.pdf
Виробник: MatrixOrbital Inc.
3.5in TFT QVGA 320x240Pixels QSPI/SPI 440cd/m2 -20°C to 70°C
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Interface: SPI, Viewing Area: 72.28mm W x 54.76mm H, Dot Pixels: 320 x 240, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVE2-35A-BLM-TPR EVE2-35A-BLM-TPR Виробник : Matrix Orbital get&did=1363 Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Interface: SPI
Viewing Area: 72.28mm W x 54.76mm H
Dot Pixels: 320 x 240
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
EVE2-35A-BLM-TPR EVE2-35A-BLM-TPR Виробник : MatrixOrbital Inc. eve2modulemanualrev1.1.pdf.pdf 3.5in TFT QVGA 320x240Pixels QSPI/SPI 440cd/m2 -20°C to 70°C
EVE2-35A-BLM-TPR EVE2-35A-BLM-TPR Виробник : Matrix Orbital matrixorbital_10312017_EVE 2 Module Manual Rev 1.2-1219060.pdf TFT Displays & Accessories 3.5 in TFT LCD 320x240 440 Nits