Продукція > MATRIX ORBITAL > EVE2-35G-BLM-TPC
EVE2-35G-BLM-TPC
EVE2-35G-BLM-TPC Matrix Orbital
get&did=1170
Виробник: Matrix Orbital
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 70.08mm W x 52.56mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 70.08mm W x 52.56mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVE2-35G-BLM-TPC EVE2-35G-BLM-TPC Виробник : MatrixOrbital Inc. pgurl_051621105963.pdf 3.5in TFT QVGA 320x240Pixels QSPI/SPI 600cd/m2 LED Backlight -20°C to 70°C
товару немає в наявності
EVE2-35G-BLM-TPC EVE2-35G-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital EVE_2_Module_Manual_Rev_1.3-1369162.pdf TFT Displays & Accessories 3.5 in PCAP G Series