Продукція > MATRIX ORBITAL > EVE2-38A-BLH-TPR
EVE2-38A-BLH-TPR
EVE2-38A-BLH-TPR Matrix Orbital
get&did=1363
Виробник: Matrix Orbital
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.8"
Packaging: Box
Interface: SPI
Viewing Area: 96.84mm W x 25.10mm H
Dot Pixels: 480 x 116
Diagonal Screen Size: 3.8" (96.52mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 53 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.8", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Interface: SPI, Viewing Area: 96.84mm W x 25.10mm H, Dot Pixels: 480 x 116, Diagonal Screen Size: 3.8" (96.52mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVE2-38A-BLH-TPR EVE2-38A-BLH-TPR Виробник : Matrix Orbital matrixorbital_10312017_EVE 2 Module Manual Rev 1.2-1219060.pdf TFT Displays & Accessories 3.8 in TFT LCD 480x116 800 Nits
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EVE2-38A-BLH-TPR EVE2-38A-BLH-TPR Виробник : MatrixOrbital Inc. eve2modulemanualrev1.1.pdf.pdf 3.8in TFT 480x116Pixels SPI 800cd/m2 -20°C to 70°C