Продукція > MATRIX ORBITAL > EVE2-38G-BLH-TPC
EVE2-38G-BLH-TPC
EVE2-38G-BLH-TPC Matrix Orbital
get&did=1267
Виробник: Matrix Orbital
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.8"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 95.04mm W x 22.97mm H
Dot Pixels: 480 x 116
Diagonal Screen Size: 3.8" (96.52mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 94 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.8", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 95.04mm W x 22.97mm H, Dot Pixels: 480 x 116, Diagonal Screen Size: 3.8" (96.52mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVE2-38G-BLH-TPC EVE2-38G-BLH-TPC Виробник : Matrix Orbital EVE_2_Module_Manual_Rev_1.3-1369162.pdf TFT Displays & Accessories 3.8 in PCAP G Series
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
EVE2-38G-BLH-TPC EVE2-38G-BLH-TPC Виробник : MatrixOrbital Inc. pgurl_051621123461.pdf 3.8in TFT 480x116Pixels QSPI/SPI 1000cd/m2 LED Backlight -20°C to 70°C