Продукція > MATRIX ORBITAL > EVE2-43A-BLM-TPR
EVE2-43A-BLM-TPR
EVE2-43A-BLM-TPR Matrix Orbital
get&did=1363
Виробник: Matrix Orbital
Description: LCD DISPLAY TFT 4.3" 480X272
Packaging: Box
Interface: SPI
Viewing Area: 97.04mm W x 55.85mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: LCD DISPLAY TFT 4.3" 480X272, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Interface: SPI, Viewing Area: 97.04mm W x 55.85mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVE2-43A-BLM-TPR EVE2-43A-BLM-TPR Виробник : MatrixOrbital Inc. eve2modulemanualrev1.1.pdf.pdf 4.3in TFT 480x272Pixels SPI 420cd/m2 -20°C to 70°C
товару немає в наявності
EVE2-43A-BLM-TPR EVE2-43A-BLM-TPR Виробник : Matrix Orbital matrixorbital_10312017_EVE 2 Module Manual Rev 1.2.pdf TFT Displays & Accessories 4.3 in TFT LCD 480x272 420 Nits