Продукція > MATRIX ORBITAL > EVE2-43G-BLM-TPC
EVE2-43G-BLM-TPC
EVE2-43G-BLM-TPC Matrix Orbital
get&did=1276
Виробник: Matrix Orbital
Description: BACK LIGHT BLM TOUCH TPC
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: SPI
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: BACK LIGHT BLM TOUCH TPC, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVE2-43G-BLM-TPC EVE2-43G-BLM-TPC Виробник : MatrixOrbital Inc. pgurl_051621141092.pdf 4.3in TFT 480x272Pixels QSPI/SPI 600cd/m2 LED Backlight -20°C to 70°C
товару немає в наявності
EVE2-43G-BLM-TPC EVE2-43G-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital get&did=1276 TFT Displays & Accessories 4.3 in PCAP G Series