EVM-2XSX50B54
EVM-2XSX50B54 Panasonic Electronic Components
ART-EVM2XSX50B-DIM%20TOP.jpg
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRIMMER 50K OHM 0.15W J LEAD TOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±25%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 1
на замовлення 3220 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 50K OHM 0.15W J LEAD TOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±25%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції EVM-2XSX50B54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVM2XSX50B54 Виробник : PANASONIC
EVM-2XSX50B54 EVM-2XSX50B54 Виробник : Panasonic Electronic Components ART-EVM2XSX50B-DIM%20TOP.jpg Description: TRIMMER 50K OHM 0.15W J LEAD TOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±25%
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 50 kOhms