EVM-2XSX50B54 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRIMMER 50K OHM 0.15W J LEAD TOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±25%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 1
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 50K OHM 0.15W J LEAD TOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±25%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 1.
Інші пропозиції EVM-2XSX50B54
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| EVM2XSX50B54 | Виробник : PANASONIC |
на замовлення 44000 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |