EVM-3RSX50B15
EVM-3RSX50B15 Panasonic Electronic Components
AOI0000C51.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRIMMER 100K OHM 0.15W J LEAD
на замовлення 3473 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 100KOhms 3MM CERMET TRIM POT.
Інші пропозиції EVM-3RSX50B15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVM-3RSX50B15 EVM-3RSX50B15 Виробник : Panasonic Electronic Components AOI0000C51.pdf Description: TRIMMER 100K OHM 0.15W J LEAD
EVM-3RSX50B15 EVM-3RSX50B15 Виробник : Panasonic AOI0000C51-1289039.pdf Trimmer Resistors - SMD 100KOhms 3MM CERMET TRIM POT