EVPAAM02W
EVPAAM02W PANASONIC
EVPAAseries.pdf
Виробник: PANASONIC
Category: Microswitches TACT
Description: Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; SMT; none; 3.5N; 2.9x3.5x1.4mm
Mounting: SMT
Kind of package: reel
Type of switch: microswitch TACT
Illumination: none
Switching method: (ON)-OFF
Button shape: rectangular
Actuator colour: white
Operating temperature: -40...85°C
Button height: 1.7mm
Body dimensions: 2.9x3.5x1.4mm
Max. contact resistance:: 100mΩ
Operating Force: 3.5N
Stable positions number: 1
Number of positions: 2
Mechanical durability: 500000 cycles
Contacts configuration: SPST
Min. insulation resistance: 0.1GΩ
Leads: curved
Manufacturer series: EVPAA
на замовлення 1087 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Microswitches TACT, Description: Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; SMT; none; 3.5N; 2.9x3.5x1.4mm, Mounting: SMT, Kind of package: reel, Type of switch: microswitch TACT, Illumination: none, Switching method: (ON)-OFF, Button shape: rectangular, Actuator colour: white, Operating temperature: -40...85°C, Button height: 1.7mm, Body dimensions: 2.9x3.5x1.4mm, Max. contact resistance:: 100mΩ, Operating Force: 3.5N, Stable positions number: 1, Number of positions: 2, Mechanical durability: 500000 cycles, Contacts configuration: SPST, Min. insulation resistance: 0.1GΩ, Leads: curved, Manufacturer series: EVPAA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVP-AAM02W EVP-AAM02W Виробник : Panasonic Industry sw_lt_eng_3529s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 350gf
Outline: 3.50mm x 2.90mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 1.70mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
EVP-AAM02W EVP-AAM02W Виробник : Panasonic sw_lt_eng_3529s.pdf Tactile Switches 3.5x2.9mm 3.5N Long Life .15mm Trvl IP67
Мінімальне замовлення: 6
EVP-AAM02W EVP-AAM02W Виробник : Panasonic 245469_fileversion.pdf Switch Tactile N.O. SPST Rectangular Button J-Lead 0.02A 15VDC 500000Cycles 3.5N SMD T/R
Мінімальне замовлення: 149
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Operating Force: 350gf
Outline: 3.50mm x 2.90mm