EVP-AFFB65
EVP-AFFB65 Panasonic Electronic Components
sw_lt_eng_3026s.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 163gf
Outline: 3.00mm x 2.60mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 0.65mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 2111 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 163gf, Outline: 3.00mm x 2.60mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 0.65mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVP-AFFB65 EVP-AFFB65 Виробник : Panasonic sw_lt_eng_3026s.pdf Tactile Switches SWITCH TACTILE
на замовлення 597 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
EVP-AFFB65 EVP-AFFB65 Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_3026s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 163gf
Outline: 3.00mm x 2.60mm