EVPAAM02W PANASONIC
Виробник: PANASONIC
Category: Microswitches TACT
Description: Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; SMT; none; 3.5N; 2.9x3.5x1.4mm
Mounting: SMT
Kind of package: reel
Type of switch: microswitch TACT
Illumination: none
Switching method: (ON)-OFF
Button shape: rectangular
Actuator colour: white
Operating temperature: -40...85°C
Button height: 1.7mm
Body dimensions: 2.9x3.5x1.4mm
Max. contact resistance:: 100mΩ
Operating Force: 3.5N
Stable positions number: 1
Number of positions: 2
Mechanical durability: 500000 cycles
Contacts configuration: SPST
Min. insulation resistance: 0.1GΩ
Leads: curved
Manufacturer series: EVPAA
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Microswitches TACT, Description: Microswitch TACT; SPST; Pos: 2; SMT; none; 3.5N; 2.9x3.5x1.4mm, Mounting: SMT, Kind of package: reel, Type of switch: microswitch TACT, Illumination: none, Switching method: (ON)-OFF, Button shape: rectangular, Actuator colour: white, Operating temperature: -40...85°C, Button height: 1.7mm, Body dimensions: 2.9x3.5x1.4mm, Max. contact resistance:: 100mΩ, Operating Force: 3.5N, Stable positions number: 1, Number of positions: 2, Mechanical durability: 500000 cycles, Contacts configuration: SPST, Min. insulation resistance: 0.1GΩ, Leads: curved, Manufacturer series: EVPAA.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EVP-AAM02W | Виробник : Panasonic Industry |
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15VPackaging: Cut Tape (CT) Mounting Type: Surface Mount Circuit: SPST-NO Switch Function: Off-Mom Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: J Lead Illumination: Non-Illuminated Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC Actuator Type: Rectangular Button Operating Force: 350gf Outline: 3.50mm x 2.90mm Actuator Height off PCB, Vertical: 1.70mm Actuator Orientation: Top Actuated |
на замовлення 3313 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Tactile Switches 3.5x2.9mm 3.5N Long Life .15mm Trvl IP67 |
на замовлення 5068 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Switch Tactile N.O. SPST Rectangular Button J-Lead 0.02A 15VDC 500000Cycles 3.5N SMD T/R |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15VPackaging: Tape & Reel (TR) Mounting Type: Surface Mount Circuit: SPST-NO Switch Function: Off-Mom Operating Temperature: -40°C ~ 85°C Termination Style: J Lead Illumination: Non-Illuminated Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC Actuator Type: Rectangular Button Operating Force: 350gf Outline: 3.50mm x 2.90mm Actuator Height off PCB, Vertical: 1.70mm Actuator Orientation: Top Actuated |