EVQ-21507K
EVQ-21507K Panasonic Electronic Components
sw_lt_eng_5n_2r.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
на замовлення 1002 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Switch Tactile N.O. SPST Round Button PC Pins 0.02A 15VDC 1.6N Thru-Hole T/R.
Інші пропозиції EVQ-21507K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-21507K EVQ-21507K Виробник : Panasonic dis2018e_5n_2r.pdf.pdf Switch Tactile N.O. SPST Round Button PC Pins 0.02A 15VDC 1.6N Thru-Hole T/R
EVQ-21507K EVQ-21507K Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_5n_2r.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V