EVQ-P2K02Q
EVQ-P2K02Q Panasonic
245474_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Switch Tactile N.O. SPST Round Button J-Bend 0.02A 15VDC 3.5N SMD T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - EVQ-P2K02Q - SWITCH, TACTILE, SPST-NO, 20mA, 15VDC, SMD, tariffCode: 85365007, Betätiger: Round Button, rohsCompliant: YES, Schalterabmessungen (L x B): 4.7mm x 3.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betätigerausrichtung: Top Actuated, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Beleuchtung: Non Illuminated, Schaltermontage: Surface Mount, Produktpalette: EVQP2 Series, Betätigungskraft: 350gf, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Schaltleistung: 20mA at 15VDC, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-P2K02Q EVQ-P2K02Q Виробник : Panasonic 245474_fileversion.pdf Switch Tactile N.O. SPST Round Button J-Bend 0.02A 15VDC 3.5N SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 340
Мінімальне замовлення: 306
Мінімальне замовлення: 18
EVQ-P2K02Q EVQ-P2K02Q Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_4735s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 350gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 2.50mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 7
EVQ-P2K02Q EVQ-P2K02Q Виробник : Panasonic PANAS38695_1-2560494.pdf Tactile Switches 3.5NF 4.7x3.5x2.5mm
Мінімальне замовлення: 7
Мінімальне замовлення: 235
EVQ-P2K02Q EVQ-P2K02Q Виробник : PANASONIC sw_lt_eng_4735s.pdf Description: PANASONIC - EVQ-P2K02Q - SWITCH, TACTILE, SPST-NO, 20mA, 15VDC, SMD
tariffCode: 85365007
Betätiger: Round Button
rohsCompliant: YES
Schalterabmessungen (L x B): 4.7mm x 3.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betätigerausrichtung: Top Actuated
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Beleuchtung: Non Illuminated
Schaltermontage: Surface Mount
Produktpalette: EVQP2 Series
Betätigungskraft: 350gf
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Schaltleistung: 20mA at 15VDC
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 199
товару немає в наявності
EVQ-P2K02Q Виробник : Panasonic sw_lt_eng_4735s.pdf SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Група товару: Клемники Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 350gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm