EVQ-P2R02M
EVQ-P2R02M Panasonic Electronic Components
sw_lt_eng_4735s.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Grounding Pin
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC
Actuator Type: Rectangular Button
Operating Force: 160gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 2.10mm
Actuator Orientation: Top Actuated
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Grounding Pin, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: J Lead, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.02A @ 15VDC, Actuator Type: Rectangular Button, Operating Force: 160gf, Outline: 4.70mm x 3.50mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 2.10mm, Actuator Orientation: Top Actuated.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVQ-P2R02M EVQ-P2R02M Виробник : Panasonic 245474_fileversion.pdf Switch Tactile N.O. SPST Button J-Bend 0.02A 15VDC 1.6N SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 298
Мінімальне замовлення: 16
EVQ-P2R02M EVQ-P2R02M Виробник : Panasonic Electronic Components sw_lt_eng_4735s.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Features: Grounding Pin
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: J Lead
Illumination: Non-Illuminated
Operating Force: 160gf
Outline: 4.70mm x 3.50mm
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
EVQ-P2R02M EVQ-P2R02M Виробник : Panasonic sw_lt_eng_4735s.pdf Tactile Switches 4.7x3.5mm SMD Light Touch Switch